Эшлекле дүшәмбе

2015 елның 6 июле, дүшәмбе
Бүген башкарма комитетта район активы белән планерка узды. Аны башкарма комитет җитәкчесенең икътисад буенча урынбасары Марат Гирфанов алып барды. Планерка барышында узган атнага йомгак ясалды һәм киләчәк айга палннар билгеләнде.

Финанс-бюджет палатасы рәисе Зөлфия Шәйдуллина планеркада 2015 елның беренче яртыеллыгына район бюджетының үтәлеше белән таныштырды. Әлмәт муниципаль районының беренче ярты еллыгына бюджет үтәлеше 2010 млн. сум , 59, 6 процент тәшкил итә.

Җир һәм милек мөнәсәбәтләре палатасы рәисе Рафик Сафин муниципаль милек һәм җир участокларын сату барышы турында сөйләде. Башкарма комитет күрсәтмәсе буенча ике аукцион уздырылган, 15 объект сатуга куелган. Бүгенге көндә 27 җир участогы рәсмиләштерү стадиясендә, сентябрь-октябрь айлар
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: