Әлмәтлеләрне проект семинарында катнашырга чакыралар

2017 елның 15 марты, чәршәмбе

17 мартта балалар һәм яшүсмерләр иҗаты үзәгендә «Тормыш өчен Әлмәт» проект семинары уздырыла. Биредә шарлавыклы буаларны төзекләндерү мәсьәләсе тикшереләчәк.

Шәһәребезнең әлеге ял итү урыны быел «Иҗтимагый киңлекләрне үстерү» республика программасы кысаларында яңартылачак. Битараф булмаган әлмәтлеләр семинарга килеп, үзләренең тәкъдимнәрен, теләкләрен җиткерә ала. Чара 18.00 сәгатьтә башлана.Бүген балалар һәм яшүсмерләр иҗаты үзәгендә «Тормыш өчен Әлмәт» проект семинары уздырыла. Биредә шарлавыклы буаларны төзекләндерү мәсьәләсе тикшереләчәк. Шәһәребезнең әлеге ял итү урыны быел «Иҗтимагый киңлекләрне үстерү» республика программасы кысаларында яңартылачак. Битараф булмаган әлмәтлеләр семинарга килеп, үзләренең тәкъдимнәрен, теләкләрен җиткерә ала. Чара 18.00 сәгатьтә башлана.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: