«Татар-информ»да татарстанлыларны дару белән тәэмин итү турында сөйләячәкләр

2016 елның 25 августы, пәнҗешәмбе

26 августта 10.00 сәгатьтә «Татар-информ» мәгълүмат агентлыгында Татарстан Республикасында дару белән тәэмин итү буенча социаль хезмәтләргә багышланган матбугат конференциясе узачак.

Чарада Татарстан сәламәтлек саклау министры урынбасары Фәридә Яркәева, Татарстан Сәламәтлек саклау министрлыгының баш - кардиолог Альберт Галәвич, Татарстан Сәламәтлек саклау министрлыгының баш белгече - психиатр Илшат Хәлитов, Татарстан Сәламәтлек саклау министрлыгының баш белгече - эндокринолог Светлана Зянгирова, Республика клиник онкология диспансеры баш табибы урынбасары Луиза Карпенко һәм Россия Пенсия фондының Татарстан Республикасы буенча бүлегенең соцималь түләүләр бүлеге башлыгы Гөлсинә Сабирова катнаша.

«Татар-информ» агентлыгы сайтында матбугат конференциясенең онлайн-трансляциясе оештырылачак. Видеога комментарийларда сораулар бирергә мөмкин.

ММЧ вәкилләре матбугат конференциясендә катнашырга чакырыла. Аккредитация өчен электрон почта: pr@tatar-inform.ru.

"Татар-информ" МА

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: