Мошенский авыл җирлегендә җир кишәрлекләре булуы турында мәгълүмат

Татарстан Республикасы Әлмәт муниципаль районы башкарма комитеты10 нчы пункт 2 ст. 39.3 Россия Федерациясе Җир кодексының, «Татарстан Республикасы муниципаль районнарының җирле үзидарә органнарына дәүләт милке чикләнмәгән җир кишәрлекләре белән идарә итү буенча Татарстан Республикасы дәүләт вәкаләтләрен бирү турында» 26.12.2015 №109-ТРЗ Татарстан Республикасы Законы белән 4996 кв. м мәйданлы торак пунктларның җир категориясендәге җир кишәрлеген милеккә бирү мөмкинлеге турында хәбәр итә. индивидуаль торак төзелеше, җир кишәрлегенең урнашу урыны: ТР, Әлмәт муниципаль районы, Ямашы авыл җирлеге, Ямашы авылы, Заречная урамы, 10 нчы йорт, җир участогы урнашу схемасына ярашлы.

Җир участогы территорияләрне куллануның аерым шартлары булган зонага нефть ятмалары зонасына эләгә.

Җир кишәрлеген сатып алуда кызыксынучы гражданнар һәм КФХ электрон рәвештә гариза бирергә хокуклы (электрон-цифрлы имза белән (ЭЦП) яки кәгазьдә 25.11.2022 елдан 26.12.2022 елга кадәр расланырга тиеш). Гаризалар Татарстан Республикасы Әлмәт муниципаль районының җир-мөлкәт мөнәсәбәтләре һәм шәһәр төзелеше комитетына түбәндәге адрес буенча бирелә: ТР, Әлмәт шәһәре, Тукай проспекты, 9А йорт, 2 кат, тәрәзә 1, 2, тел. (88553) 43-86-88, эл. почта: pzio@mail.ru. гаризаларны кабул итү вакыты көн саен (ял һәм бәйрәм көннәреннән тыш) 8.00 сәгатьтән 17.15 сәгатькә кадәр. (төшке аш 12.00 дән 13.15 сәгатькә кадәр)

Координатлар каталогы һәм җир кишәрлеге схемасы белән көн саен (ял һәм бәйрәм көннәреннән тыш) 8.00 сәгатьтән 17.15 сәгатькә кадәр (төшке аш 12.00 сәгатьтән 13.15 сәгатькә кадәр) ТР, Әлмәт шәһәре, Тукай проспекты, 9А йорт, 2 кат, тәрәзә 4,5, тел. (88553) 43-86-88 адресы буенча танышу яки Әлмәт муниципаль районы сайтында Интернет мәгълүмат-телекоммуникация челтәрендә (almetyevsk.tatarstan.ru) Район тормышы, аннан соң аукционнар (конкурслар), буш җир участоклары, аннан соң милеккә һәм арендага бирелә торган буш җир участоклары турында мәгълүмат.

Җир участогының яки җир участокларының территориянең кадастр планында урнашу схемасы

Гариза бланкы

Соңгы яңарту: 2023 елның 5 апреле, 15:05

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: