№ п/п |
Округ |
Депутатның исеме, фамилиясе, атасының исеме |
Вазыйфасы, эш урыны |
|
Көнчыгыш №1 |
Бадыков Ринат Ризатдин улы
|
«Татбурнефть» ҖЧҖ җитештерүне тәэмин итү һәм гомуми мәсьәләләр буенча директор урынбасары |
|
Халыкара №2 |
Комаров Рамиль Фоат улы
|
«СМП-Нефтегаз» АҖ төзелеп килүче тизйөрешле автомагистраль директоры
|
|
Иске Әлмәт №3 |
Хайруллин Ирек Әкрәм улы
|
«ТАТЕХ» ЯАҖ генераль директоры
|
|
Тельмана №4 |
Юсупов Айрат Азат улы
|
«Әлмәт газы» эксплуатация-җитештерү идарәсе башлыгы
|
|
Тукай №5 |
Шарифуллин Айдар Солтан улы
|
«Татнефть» хәйрия фондының «Тазалык» программасы җитәкчесе
|
|
Белоглазов №6 |
Аглямов Радик Алим улы
|
«Яңа дулкын» ДК ҖЧҖ җитәкчесе
|
|
Бигәш №7 |
Горланов Артем Николай улы
|
|
|
Радищев №8 |
Хәйруллин Илдар Рузалин улы
|
Хәйруллин ШЭ
|
|
Үзәк №9 |
Щелков Сергей Федор улы
|
«Татнефтепром» АҖ генераль директоры
|
|
Заслонов №10 |
Плешков Артур Валерий улы
|
«Выксун металлургия заводы» АҖ филиалы директоры |
|
Төзүчеләр №11 |
Зотов Юрий Иван улы
|
«ТМС групп» ИК «НКТ-Сервис» ҖЧҖ ЦИТҮ башлыгы |
|
Беренче микрорайон №12 |
Закиев Булат Флус улы
|
«Татнефть» ҖАҖнең «Татнефть-чыгару» ятмаларын эшкәртү департаментының ятмаларны эшкәртү идарәсе башлыгы |
|
Сәнәгать №13 |
Великий Станислав Игорь улы |
«РИМЕРА» компанияләр төркеме генераль директоры
|
|
Яшьләр №14 |
Яруллин Әнвәр Габдулмазит улы |
«ТМС групп» ҖЧҖ директоры
|
|
Көнбатыш №15 |
Нагуманов Тимур Дмитрий улы
|
Район башлыгы, шәһәр башлыгы |
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган
|
Колотовкин Вячеслав Геннадий улы
|
«Снежинка» ҖЧҖ генераль директоры |
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган |
Черемисина Тамара Федор кызы
|
«Перинаталь үзәкле Әлмәт шәһәр балалар хастаханәсе» ДАССОның баш табиб урынбасары
|
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган |
Багманов Илдар Рәис улы
|
«Әлмәт политехник техникумы» ГАПОУ директоры |
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган
|
Мусин Рамиль Фатых улы
|
шәхси эшмәкәр |
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган |
Бочкарев Николай Афанасий
|
«Татнефть» ГАҖ Әлмәт территориаль ветераннар Советы рәисе
|
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган |
Парфилова Надежда Владимир кызы
|
16 нчы урта гомуми белем бирү мәктәбе директоры
|
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган |
Закиров Рамиль Замир улы
|
«Кванториум» балалар технопаркы - Пионерлар йорты» директоры
|
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган |
Салахов Ильяс Рахимзән улы
|
«Идел дәүләт су транспорты университеты» КФГББУ директоры
|
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган |
Халиков Сирень Алтын улы
|
ТР ССМ «Республика наркология диспансеры» ДАССОның филиалы - Әлмәт наркология диспансеры баш табибы
|
|
«БЕРДӘМ РОССИЯ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган
|
Шайхутдинова Флюра Абылмагдан кызы
|
«Татнефть» хәйрия фондының «Рухият» программасы җитәкчесе |
|
«РОССИЯ ФЕДЕРАЦИЯСЕ КОММУНИСТЛАР ПАРТИЯСЕ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган
|
Семенихин Алексей Вячеслав улы
|
«СпецБурСервис» ҖЧҖ директоры
|
|
«РОССИЯ ФЕДЕРАЦИЯСЕ КОММУНИСТЛАР ПАРТИЯСЕ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган
|
Федоров Станислав Владимир улы
|
«Агроторг» ҖЧҖ, администратор |
|
«РОССИЯ ФЕДЕРАЦИЯСЕ КОММУНИСТЛАР ПАРТИЯСЕ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган
|
Иванов Валентин Вениамин улы
|
«Олимп» ХСШ АҖ сакчысы |
|
«РОССИЯ КОММУНИСТЛАРЫ КОММУНИСТИК ПАРТИЯСЕ» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган
|
Новиков Василий Николай улы
|
вакытлыча эшләми
|
|
«Россиянең либераль-демократик партиясе» БСП бердәм сайлау округы, исемлек составында сайланган
|
Вахитов Әдел Раил улы
|
«Инженерлык челтәрләре» МУП, директор
|
Соңгы яңарту: 2023 елның 14 ноябре, 14:00