март, 2017 ел
дүшәмбе

Бүген Әлмәт муниципаль районы башкарма комитетында Әлмәт шәһәренең башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Вәлиев рәислегендә торак-коммуналь хуҗалыгы предприятиеләре штабының чираттагы утырышы узды. Утырыш барышында  нәтиҗәләр ясалды.

Ярминкәне үткәрү датасы: 2017 елның 29 марты. Үткәрү вакыты: 9.00 сәгатьтән 12.00 сәгатькә кадәр.

Ярминкәне уздыру урыны: Мәшьгульлек үзәге (Герцин урамы, 86А).

1 апрель көнне Әлмәттә «Татнефть» ГАҖнең Эш хоккей лигасының 6-нчы чемпионатының соңгы елларда ТР көньяк-көнчыгышының спорт тормышында зур вакыйгага әйләнгән ярышларының финалы үтәчәк. Аларда компания профкомы оештырган бүләкләр өчен аның системасына керүче предприятиелар һәм идарәләр төркемнәре ярыша.

Әлмәт муниципаль районы официаль сайты  almetyevsk.tatar.ru «Иң яхшы муниципаль сайты» Бөтенрәсәй бәйгесендә катнаша.

Әлмәт муниципаль районы башкарма комитеты 2017 елның  18 апреленә билгеләнгән муниципаль милекне сату буенча электрон сатулар турында хәбәр итә:

"Эшлекле дүшәмбе" киңәшмәсендә халыкны эш белән тәэмин итү үзәге директор Минсәгыйт Насертдинов доклады тыңланды.

Эшлекле дүшәмбе киңәшмәсендә Әлмәт шәһәре башкарма комитеты җитәкчесе Ленар Валиев  ике айлык экологик чара буенча чыгыш ясады.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: