март, 2017 ел
сишәмбе

Бүген башкарма комитетында шәһәрнең генпланына үзгәрешләр кертү хакында фикер алыштылар.

28 мартта "Луч" телеканалында Әлмәт районы башлыгы Айрат Хайруллин белән туры эфир узачак.

FIFA 2017 Конфедерацияләр Кубогы

Үткәрү датасы: 2017 елның 17 июне – 2 июле.

FIFA 2018 Футбол буенча дөнья чемпионаты

Үткәрү датасы: 2018 елның 14 июне – 15 июле.

27 һәм 28 апрель көнне 19.00 сәгатьтә Әлмәт дәүләт драма театры сәхнәсендә үзенең дәртләндергеч биюләрен “Мириданс” Халык бию ансамбле күрсәтәчәк.

18 март көнне Әлмәттә “Өч шәһәр: Лениногорск – Әлмәт – Казан турнесы” трамплиннан чаңгыларда сикерү буенча Татарстан Республикасының ачык беренчелеге үтте.

18 март көнне Әлмәт "Юбилейный" спорт сараенда нефтьчеләрнең "Нефть һәм тормыш" корпоратив журналының бүләкләренә финал матчлары һәм яшәү урыны буенча оештырылган ТР көньяк-көнчыгышындагы яшүсмерләр клублары арасында хоккей буенча мөһимлекләре буенча икенче урында торган традицион ярышларның тантаналы ябылуы узды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: